8 lutego 2019

2. It Ends Tonight

(c) Tiny Fox
Cześć Wam! Pewnie znudziło Was to czekanie na kolejny wpis i nie zdziwi mnie to, jeśli większość już tu nie będzie zaglądać. Zdaję sobie z tego sprawę, że bardzo zaniedbałam Creativity Abyss już na samym starcie. Poniekąd przyczyniła się do tego awaria mojego laptopa, a raczej cała seria kłopotów z nim. Prawda jest jednak taka, iż jakieś materiały miałam przygotowane już na październikową notkę, ale zwyczajnie zwlekałam z ich opublikowaniem. Ostatecznie, po upłynięciu tego czasu, usunęłam część z nich. 
Żeby nie zanudzić nikogo na wstępie, resztę moich bazgrołów możecie przeczytać po rozwinięciu postu. Tam też znajdziecie z części graficznej 4 sygnatury oraz 4 nagłówki. Zapraszam do obejrzenia!

Co u mnie się działo do tej pory? Właściwie niewiele. Kupiłam nową gitarkę, akustyczną, której brzmienie o wiele bardziej mnie zadowala niż mój poprzedni klasyk. Poznałam parę nowych osób, tych mniej i bardziej znaczących w moim życiu. W styczniu miałam studniówkę i choć tyle stresu najadłam się przed nią, to jednak samego wieczoru studniówkowego mi żal, iż tak szybko upłynął. Naprawdę, było... magicznie! :D Pod koniec lutego razem z koleżanką wybieramy się na koncert "przeciw nienawiści" w Łodzi. Ktoś z Was może też się wybiera? :D
Bywają jeszcze dni, kiedy otchłań się otwiera, a moje ulubione lęki znowu są ze mną, ale zaczynam się przyzwyczajać, bo to chyba się nie zmieni. Zdarza się, że udaje mi się złe samopoczucie przeobrazić w coś, co śmiem nazywać komponowaniem. xd Nie umiem natomiast na nowo czerpać satysfakcji z moich pasji, więc z wielu rzeczy rezygnuję albo odkładam je w czasie. Podobnie jest z grafiką. 
Sygnatury
^Współpraca z Moherową Smerfetką z Heartbeat Graphic^

Nagłówki
Pierwszy nagłówek jeszcze z października. Miał wyjść z tego szablon, ale nie wiem, czy dojdzie to do skutku. xd A drugi jest nieco starszy, bo z końca sierpnia.
Sama nie wiem, co mam myśleć, o tych pracach. Kiedy wracałam do grafikosfery we wrześniu, byłam pełna nowej nadziei na to, że jakoś się rozwinęłam w "branży" graficznej i będę się wciąż rozwijać. Jak widać po trzech ostatnich nagłówkach, próbuję czegoś innego, ale chyba samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Tak że bardzo chętnie przyjmę wszelkie uwagi i rady, co powinnam poprawić i nad czym popracować.


2 komentarze:

  1. Hej, pobrałam tekstury i stocki z pierwszej notki. Do zabawy grafiką w domu, prace nigdzie nie będą publikowane. Bloga nie posiadam. DA : Ninaa98tvd

    OdpowiedzUsuń